13:30 / E Enjte, 14 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Haradinaj përkujton Mujë Krasniqin me fotografinë më të veçantë

Sot, në 19 vjetorin e vdekjes së komandantit të UÇK-së, Mujë  Krasniqi I njohur ndryshe si komandant ‘Kapuçi’, përkujtimin për të e ka jetësuar edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj.

Haradinaj ka theksuar se Krasniqi do të mbetet gjithmonë i nderuar dhe i përkujtuar nga populli i Kosovës, shkruan Indeksonline.

Ndër të tjerash më poshtë mund të shihni edhe një fotografi të Mujë Krasniqit dhe Daut Haradinajt, e realizuar vite më parë./Indeksonline/