07:23 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman.

Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara.

Takimi nis në ora 09:30, në ndërtesën e Qeverisë./Indeksonline/