12:45 / E Shtunë, 27 Janar 2018 / indeksADMonline

Harrojeni Oriolen, shikojeni motrën e saj “përvëluese” (Foto)

Oriola Marashi është një modelja e cila kohën e fundit po bënë shumë buj në mediat roze dhe po i zë të gjitha kopertinat.

Videot dhe fotot e Oriolës janë cak i komplimenteve, pëlqimeve dhe ndonjëherë edhe kritikave për “nuditetin” e tepërt.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë që Oriola është e vetmja nga familja e saj me këtë pamje. Është edhe Xhulia,  motra e saj e cila ka një profil në “Instagram” me fotografi shume seksi.

Motrat Marashi ju “çmendin” me këto pamje./Indeksonline/