20:44 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Haskuka beson se është fituesi në Prizren

Kandidati i VV-së, për Prizren Mytaher Haskuka, tha se pret që ai të jetë fitues dhe nuk i beson Exit pollit.

‘Unë jam fitues nga rezultatet nga terreni. Nesër do të shihet realiteti i hidhur për kundër kandidatin. Nga komisionrrët tan tregojnë se do të jem fitues”, tha ai për RTK-në.

Sipas tij kanalet që po nxjerrin rezultate është krim.