19:26 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Hazard bëhet golashënuesi më i mirë në Ligën e Kampionëve (Video)

Eden Hazard ka shënuar golin e parë për Chelsean në ndeshjen e sotme kundër Qarabagut.

Sulmuesi i Chelseas shënoi golin e tetë në Ligën e Kampionëve, duke u bërë belgu me më shumë gola në Ligën e Kampionëve.

Ai lë pas vete Wesley Sonck të Ajaxit dhe Dries Mertens të Napolit me nga shtatë gola. /IndeksOnline/

Temat: