22:28 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / V R

Heidi Klum ndan një video intime me burrin Tom Kaulitz në shtrat

Heidi Klum u ka ofruar adhuruesve detaje personale dhe intime në jetën e saj të dashurisë me burrin Tom Kaulitz.

Ylli 47-vjeçar i America’s Got Talent postoi një video të saj në shtrat me muzikantin 31-vjeçar në Instagram.

Në video shihen Heidi dhe Tom duke u përqafuar nga afër dhe duke u puthur ndërsa ishin shtrirë pranë njëri-tjetrit.

“… dua të jem këtu gjithë ditën dhe të përkëdhelëm”, shkroi ajo postimin.

Ditë më parë, Heidi Klum u pa shumë gjatë xhirimeve të sezonit të ri të Next Top Model të Gjermanisë në Berlin./Indeksonline/