17:00 / E Mërkurë, 07 Dhjetor 2022 / AR

Hiç s’po bëhet rehat, Kanye West ndahet nga Juliana Nalu

Kanye West dhe modelja e njohur Juliana Nalu i kanë dhënë fund lidhjes.

Lajmi u zbulua pasi modelja pranoi disa komente nga fansat të cilët i bën thirrje të ndahej nga YE, transmeton Indeksonline.

“Jam beqare, faleminderit për dashurinë”, u përgjigj ajo.

Ndërkohë, YE ka shkaktuar reagime me sjelljen e tij në internet. Reperi fillimisht kërkoi falje për “përdorimin e fjalëve mallkuese në kishë” në një postim në Instagram./Indeksonline/