13:30 / E Premte, 23 Shkurt 2018

Hidhet shorti i 1/8-ës në Europa Ligë, këto janë çiftet

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/8-tën e Europa Ligës.

Shorti i kësaj fazë të këtij kompeticioni ka sjellur përballje mjaft interesante, ndërsa ajo mes Arsenal dhe Milan padyshim është kryendeshja e kësaj faze.

Ndeshjet e para do të luhen të enjtën me datë 8 dhe 15 mars në ora 19:00 dhe 21:05.

Më poshtë mund t’i shikoni çiftet që do të takohen mesvete. /IndeksOnline/