16:38 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës, Australia kundër Tefik Çangës

Sot në selinë e FFK-së është bërë hedhja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës, ku janë të përfshira 10 skuadra të Ligës së Dytë dhe të Tretë.

Në rrethin e parë do të luajnë, më poshtë si vijon:

Sharri – Opoja, ora 13:00

Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00

Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00

Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00

Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00

Të gjitha ndeshjet zhvillohen në këtë mesjavë, saktësisht të mërkurën./Indeksonline/