09:38 / E Enjte, 30 Qershor 2022 / LB

Himarë/ Mbytet një person në plazhin e Palasës

Një person i moshës 53 vjeçare dyshohet se është mbytur në plazhin e Palasës, Himarë.

Abcnews raporton se shtetati F.N, ishte duke notuar rreth orës 08:00 dhe dyshohet se ka pësuar infarkt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.