75 Mall Live Search
19:54 / E Premte, 21 Qershor 2024 / Gj. Sh

Hiqen dilemat për Mbappen, formacionet zyratre të ndeshjes Holandë – Francë

Janë publikuar formacionet zyratre të ndeshjes Holandë – Francë.

Trajneri i ”gjelave” Didier Deschamp ka shuar dilemat rreth Kylian Mbappes, ku ylli i Real Madridit nuk është në 11-shen startuese, shkruan IndeksOnline.

Mbappe theu hundën në ndeshjen e parë ndaj Austirnë, dhe ishte në dyshim për sonte.

Ai është në bankën rezervë dhe nëse do të futet në fushë, do të luaj me maskë.

Ndeshja Holandë – Francë, zhvillohet në stadiumin ”Red Bull Arena” në Leipzig, më fillim nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Holanda:

Franca:

/IndeksOnline/