11:50 / E Premte, 23 Shtator 2022 / B O

Hitet e Medës rikthehen sonte Live në Prishtinë

Vjeshta në Prishtinë nis sonte me hitet e Medës. Këngëtari i njohur kosovar do të performojë Live në Prishtinë. Ndeja mbahet në “Shade”.

Për rezervime, mund të kontaktoni në 049410050 apo 048235235.

Nën ritmin e muzikës së Medës dhe aromën e Shishas, sonte po përgatitet një ndejë e veçantë në kryeqytet.