22:08 / E Hënë, 20 Shtator 2021 / Ç.Q

Hitet i garantuar/ Publikohet një pjesë e këngës mes Bardhit dhe Azeti

Dy reperët e njohur kosovar, Bardhi dhe Azet kanë bashkuar forcat për të sjell një super heit këtë vit.

Tashmë në rrjete sociale është zbuluar një pjesë e këngës, transmeton Indeksonline.

Nga ajo që dëgjohet kënga duket se do të jetë një hit i madh.

Për më shumë dëgjojeni pak nga kënga dhe jepni vlerësimin tuaj: