07:49 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

HomeGossip Ylli televiziv kapet mat në momente të papërshtatshme

Ish-konkurrentja e reality show “Love Island”, Francesca Allen është fotografuar në një moment aspak të përshtatshëm me një burrë misterioz në Saint Tropez.

Në fotot e publikuara në mediat e huaja, 23-vjeçarja shfaqet e qeshur teksa argëtohet në orët e para të mëngjesit.

Çifti nuk mund të hiqnin duart nga njëri-tjetri dhe duket më të lumtur se kurrë.