23:36 / E Shtunë, 14 Prill 2018

Horoskopi pA�r ditA�n e nesA�rme

Dashi

Dite pA�rgjithA�sisht e qete kjo e sotmja pA�r te dashuruarit. Duhet thA�nA� se do i jepni me shume rA�ndA�si komunikimit dhe do i zgjidhni disa zA�nka te vogla qe keni pasur. Beqaret nuk do kenA� fat dhe do iu rendoje shume vetmia. Financat duhet menaxhuar me shume kujdes dhe maturi. Merkuri do iu gjendet pranA� ne A�do moment dhe nuk do iu lere te shpenzoni pa u menduar.

Demi

Sektori i dashurisA� ne A�ift do shkoje me se miri gjate kA�saj dite. PA�rgatitni njA� darke romantike me qirinj dhe muzikA�n tuaj te preferuar nA�se doni qe ta��iu duket vetja si ne A�ndA�rr. MarrA�dhA�nia e beqareve me personat e seksit tjetA�r nuk do jete e mire. Edhe sot do qA�ndroni vetA�m. Ne planin financiar do kryeni investime dhe situata do jete e qA�ndrueshme.

Binjaket

Dita e sotme nuk do jete e favorshme pA�r jetA�n sentimentale te A�ifteve. Ka rrezik qe disa edhe ta tradhtojnA� atA� qe kane ne krah dhe me pas ta��i japin fund lidhjes qe kane krijuar. Kujdes, mos u ndikoni nga emocionet e momentit. Beqaret edhe pse do kA�rkojnA� shume nuk do e gjejnA� personin qe iu pA�rshtatet me shume. Financat nuk do jene te kA�qija. PA�rfitoni!

Gaforrja

Neptuni do ndikoje me se shumti sot ne jetA�n tuaj ne A�ift dhe do kaloni njA� dite mjaft delikate. Mos kA�rkoni te impononi mendimin tuaj pA�r gjithA�ka sepse do pA�rballeni me probleme te mA�dha. NA�se jeni ende vetA�m, edhe sot do e keni te vA�shtira ta gjeni atA� qe kA�rkoni. Ne planin financiar do bA�ni A�mos ta mbroni sa me shume buxhetin. Do ia dilni mbanA�.

Luani

Jo vetA�m qe dita e sotme do jete shume e bukur pA�r te dashuruarit, por edhe pasioni do jete i zjarrte. Pas njA� periudhe te qete, do riperjetoni emocione pa mbarim. Beqaret do kalojnA� njA� dite te zakonshme dhe nuk serish nuk do e gjejnA� personin e A�ndrrave. NA�se iu dalin probleme ne planin financiar nuk duhet te alarmoheni, por duhet te zgjidhni gjithA�ka me kujdes.

Virgjeresha

Diskutoni hapur me partnerin tuaj sot pA�r te gjitha problemet qe keni pasur ne A�ift. Me qetA�si dhe maturi do zgjidhni gjithA�ka dhe do jeni me optimiste pA�r te ardhmen. Beqaret do kenA� disa takime, por fale tyre mund te linin vetA�m dashuria kalimtare. PlanetA�t do jene ne anA�n tuaj ne planin financiar dhe do iu ndihmojnA� ta stabilizoni situatA�n. ShfrytA�zojeni kA�tA� mundA�si!

Peshorja

Kur behet fjale pA�r ta mbrojtur dashurinA� tuaj dhe atA� qe keni ne krah, ju jeni mjaft luftarake dhe nuk toleroni aspak. Sot do e tregoni kA�tA� gjA�. Beqaret do ndikohen mjaft nga HA�na dhe nuk do kenA� aspak dA�shirA� pA�r te bere njohje te reja. Ne planin financiar ka rrezik te pA�rballeni me probleme serioze. Merrni masa sa me shpejt dhe mos i besoni askujt.

Akrepi

Ata qe kane pasur zA�nka me partnerin kohet e fundit do pajtohen gjate kA�saj dite dhe ne mbrA�mje do kalojnA� momente me te bukura. Yjet do jene gjate gjithA� kohA�s ne anA�n tuaj. Beqaret nuk duhet ta��iu besojnA� te gjitha atyre qe do i ngacmojnA� sot sepse do lA�ndohen. Ne pune nuk ka ardhur ende koha te merrni vendime te rA�ndA�sishme apo te nA�nshkruani kontrata.

Shigjetari

Te shumte do jene yjet qe do krijojnA� turbullira ne jetA�n ne A�ift gjate kA�saj dite. Lidhjes suaj do i mungoje qA�ndrueshmA�ria dhe do keni probleme te mA�dha. Beqaret do kenA� pak mundA�si te takojnA� personat e duhur, megjithatA� nuk duhet ta humbin shpresA�n deri ne minutA�n e fundit. Ne planin financiar ka ardhur koha te ndiqni njA� strategji strikte.

Bricjapi

Fale influencA�s shume te madhe te Plutonit, jeta ne A�ift as pA�r ju nuk do jete e qete. Do keni ide te ndryshme me partnerin dhe disa mund te shkojnA� deri atje sa ta tradhtojnA� atA� qe kane ne krah. Kujdes! Beqaret duhet ti marrin gjerat si ta��iu vijnA�, pa kA�rkuar asgjA� me ngulm. Ka mundA�si qe buxheti juaj tre filloje te pA�rmirA�sohet qe sot. PA�rfitoni pA�r te hequr disa lek mA�njanA�.

Ujori

Sektori i dashurisA� do vazhdoje te jete i mbrojtur nga yjet gjate kA�saj dite. Do flisni hapur pA�r gjithA�ka me partnerin dhe nuk do keni asnjA� kontradikte. PA�r beqaret do ketA� takime premtuese te cilat nuk duhen humbur ne asnjA� mA�nyrA�. Ne planin financiar do keni disa tronditje te vogla, por probleme te mA�dha nuk do ketA�. Shpenzimet duhet ta��i pakA�soni.

Peshqit

NA�se kohet e fundit jeni pA�rballur me njA� situate te vA�shtirA� ne A�ift, sot do i shikoni gjerat mA� me qartA�si. Situata do filloje te stabilizohet pak nga pak. Beqaret do flirtojnA� pa pushim, por do kenA� mundA�si vetA�m pA�r aventura kalimtare. ShfrytA�zojini nA�se iu pA�lqejnA� ose prisni ende pA�r njA� lidhje serioze. Ne planin financiar do e dini mire A�farA� hapash te hidhni qe situata te mos pA�rkeqA�sohet.

Temat: