Zgjidh gjuhën

“Horror” në Spitalin e Prishtinës, shikoni pamjet

Pamje dëshpëruese po vazhdojnë të mbretërojnë në spitalet kosovare.

E fundit është një kryeqytet ku dhomat e pacientëve janë në pamje të tmerrshme.

Një lexues i “Indeksonline” ka dërguar disa fotografi në Spitalin e Prishtinës ku shihen shtretërit e dëmtuar dhe karriget “pikë e pesë”.

Derisa këto karrige janë të destinuara për pacientët në nevojë.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

Të fundit nga IndeksOnline