14:55 / E Enjte, 04 Qershor 2020

Hoteli “Dyrrah”, zgjedhja më ideale për pushime, në Durrës

Pandemia ka larguar kosovarët përkohësisht nga Shqipëria. Por, pas hapjes së kufijve interesimi për Shqipërinë dhe bukuritë e saj duket të jetë tejet i madh.

Hoteli “Dyrrah” është një nga alternativat më të bukura për secilin person që do luksin, qetësinë, por edhe ushqimet fantastike.

I pozicionuar në vijën mahnitëse bregdetare, hotel “Dyrrah” shquhet për të gjitha.

Shërbime unike, atmosferë të ngrohtë, dhoma komode familjare, në çift, triple apo edhe single.

Pishina mahnitëse ofron komoditet të paparë.

“Dyrrah” është vendi ideal për të kaluar edhe festat familjare, ditëlindjet, takimet punës, apo edhe konferenca e organizime të ndryshme.

Është e thjesht të bëni rezervimin në “Dyrrah”, vizitoni fan-page në Facebook dhe do të merrni të gjitha informacionet e mundshme./Indeksonline/

Për me shumë, kontaktoni në 00355692032451 apo info@hoteldyrrah.com

Mos i humb