15:36 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020

Hoti mbledh Komitetin, do të flasin për vlerësimin e situatës emergjente të COVID-19

Rritja e numrit të rasteve me COVID-19, ka bërë që Qeveria të merr vendime të reja të cilat hyrën në fuqi qysh të hënën.

Derisa, sot në orën 18:00 kryeministri Avdullah Hoti do të merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me korona virus.

Kjo ngjarje do të zhvillohet në Ndërtesën e Qeverisë, me fillim nga ora 18:00./Indeksonline

Mos i humb