15:25 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Hoti: Nuk do të tolerohen inspektorët që janë selektiv ndaj atyre që nuk respektojnë masat

Kryeministri i vendit Avdullah Hoti, në një postim të bërë pak minuta më parë ka thënë se ka pasur një konsultim  me policinë, inspektoratin sanitar, Ministrinë e Shëndetësisë, institucionet tjera ndihmëse dhe nivelin komunal,  nga të cilët është informuar për aktivitetet në teren në mbikëqyrje të zbatimit të masave, transmeton IndeksOnline.

Ai ka thënë se ka marrë informatë se në raste të caktuara insepktorët janë selektiv e për të cilët ka thënë se nuk do të tolerohen.

Postimi i plotë i tij:

Mos i humb