17:48 / E Diele, 12 Korrik 2020

Hoti për profesionistët shëndetësor: Ata janë heronjtë tanë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook ka falenderuar profesionistët shëndetësor për punën e dhe sakrificën e tyre gjatë kohës së pandemisë, shkruan IndeksOnline.

Hoti i quajti atë heronjë.

“Respekt për të gjithë profesionistët e shëndetësisë. Ata janë heronjtë tanë!”, ka shkruar ai./IndeksOnline/

Mos i humb