20:40 / E Enjte, 08 Dhjetor 2022 / Andronika

Vjollca dhe Sinani sjellin projektet e fundvitit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, ka publikuar projektin më të ri.

“Imagjino” quhet kënga e re e prodhuar nga EmraCOM, me tekst të Ghulos.

Për muzikën është përkujdesur Granit Gashi ndërsa orkestrimin e bëri Alban Furtuna.

Ndiqni këngën më poshtë:

Në anën tjetër, edhe mikja e Sinanit, Vjollca Haxhiu ka publikuar këngë.

Kënga e Vjollcës quhet “Overdoze”, e sjellur po ashtu nga EmraCOM.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Granit Gashi.

Orkestrimin e kanë bërë Wirusi dhe Granit Gashi.