13:32 / E Enjte, 11 Janar 2018

Humbën peshë mjaftueshëm, sa për të pasur seks për herë të parë pas 11 viteve

Një çift me mbipeshë të cilët janë së bashku që 11 vite, më në fund kanë arritur të kenë marrëdhënie seksuale.

Lee Sutton dhe Rena Kiser këtë e arritën pasi humbën peshë të konsiderueshme, e cila tani edhe ua mundëson të kenë marrëdhënie intime.

Lee Sutton më parë kishte mbi 300 kilogramë, ka arritur të heqë më pak së gjysmën e peshës, transmeton Indeksonline.

Ndërsa Rena e cila peshonte më pak se 300 kilogramë, tani peshon më shumë se 150 kilogramë.

Këtë ata e arritën fal dietave strike dhe ndërhyrjes kirurgjike për heqje të një peshe të konsiderueshme./Indeksonline/