15:58 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

”Hyremi” e zjarrtë në imazhet e fundit (Foto)

Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem” është mjafë aktive në rrjetet sociale dhe aty ka një numër të madh  të fansave në vende të ndryshme të botës.

Image result for hyrrem

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet mjaftë seksi siq nuk jemi mësuar të shohim të Sulltani, shkruan Indeksonline.

Image result for hyrrem

Për më tepër shikoni se si është dukur ajo./Indeksonline/