09:28 / E Martë, 27 Tetor 2020

“The Rock”-u i përgjakur gjatë ushtrimeve, motivon ndjekësit

Dwayne “The Rock” Johnson kishte një incident në palestër që e la atë të përgjakur.

Aktori që njihet për përkushtimin ndaj palestrës, ndërsa që ka një fizik të përkryer.

48-vjeçari tregoi për 201 milionë ndjekësit e tij në Instagram se si kishte mbetur me një fytyrë të përgjakur dhe se ndihet mirë për këtë.

“Ne nuk jemi duke luajtur dhe nuk po recitojmë më vjersha të çerdheve – këtu gjërat bëhen jashtëzakonisht intensive.  U lëndova dhe kam nevojë për qepje … “, tha Dwayne.

Ai ndëkaq shtoi: “Shijo gjakun tuaj, vazhdo të stërvitesh dhe qepe më vonë, këto janë rregullat e shtëpisë.  Qëndroni të fortë dhe argëtohuni”, tha ndër tjera Dwayne./Indeksonline/