12:24 / E Premte, 27 Maj 2022 / B O

I dashuri publikon foto me Festa Çoçajn

Lidhja e Festa Çoçajt me Bonart Ajvazin më nuk është e fshehtë.

Çifti po udhëtojnë së bashku dhe po shfaqen vazhdimisht në krah të njëri tjetrit.

Bonarti sapo ka publikuar foto nga një udhëtim me prezantuesen seksi kosovare.

Ajvazi është menaxher i Yll Limanit./Indeksonline/