08:55 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

I dehuri rrah 88 vjeçaren në rrugë

Njerëzit e dehur vërtet nuk mund të kontrollojnë vetën dhe janë të rrezikshëm për rrethin.

Një i tillë është parë edhe në rrugën e SHBA-ve i cili ka bërë një gjest tejet të shëmtuar, transmeton Indeksonline.

Ai është filmuar duke rrahur në mes të rrugës një plakë të moshës 88 vjeçare.

Ishte kalimtari i rastit që shpëtoi të moshuarën dhe e sulmoi të dehurin, duke e lënë të shtrirë në tokë.

Plaka e gjorë mezi ngrihet në këmbë dhe niset të hip shkallëve të banesësë. /Indeksonline/