07:18 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

I dërgonte nxënësit foto nudo dhe i kërkonte seks, arrestohet mësuesja (Foto)

Mësuesja e kimisë në gjimnazin Yukon, u arrestua pasi prindërit e një prej nxënësve gjetën biseda të dyshimta mes tij dhe mësueses, ku përfshiheshin edhe foto nudo. 22-vjeçarja, e cila ishte e martuar është nën akuzën e abuzimit seksual me nxënësin e saj të mitur. Ngjarja ka ndodhur në Oklahoma të SHBA-së.

Pas denoncimit në polici, kanë qenë hetuesit ata që kanë vijuar bisedën me mësuesen duke lënë edhe një takim për të kryer marrëdhënie.

Por ndërsa mësuesja ishte përgatitur që në shtëpi t’i shkonte nxënësi , në shtëpinë e saj vërshuar forcat e policisë duke arrestuar.