16:47 / E Mërkurë, 17 Korrik 2019

I kërkohet të zgjedhë mes Dua Lipës dhe Rita Orës, Majk jep përgjigjen e prerë

Reperi Majk zgjedh mes Dua Lipës dhe Rita Orës.

Fansat e kanë pyetur në llogarinë e tij në ‘Instagram’, në kuadër të rubrikës ‘Ask me a question’, shumçka nga jeta e tij private dhe profesionale.

Krahas pyetjeve të tjera, atij iu kërkua të zgjedh mes Duas dhe Ritës.

‘Dua ton jetën’, është përgjigjur ai.

This image has an empty alt attribute; its file name is 66824257_424400388155891_8566267728766173184_n.jpg

Ndryshe, Majk është i angazhuar me koncerte kohët e fundit. ku po argëton fansat dhe publikun me këngët e tij. /Indeksonline/