09:47 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

I mituri kërkon para në formë të haraqit, arrestohet

Një i mitur është arrestuar në Podujevë pasi fillimisht kishte sulmuar fizikisht viktimën e mitur mashkull dhe më pas nga viktima kishte kërkuar para në formë të haraqit.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Indeksonline/