11:59 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

I mituri vjedh 38 mijë euro

Një i mitur në Prishtinë i ka vjedhur viktimës 38.000 euro. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit 11.000 euro, ia ka kthyer viktimës, ndërsa gjatë bastisjes i janë gjetur edhe 6.300 euro, të cilat i janë kthyer viktimës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.