17:23 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

I ndodhi aksidentalisht, Emily Ratajkowski tregon më shumë se që duhet!

Ajo nuk e ka fare problem që të shfaqet e zhveshur komplet dhe herë pas here të provokoj me linjat e saj.

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski edhe në një postimit të bërë së fundi ka treguar më shumë se që duhet nga fiziku i saj, shkruan Indeksonline.

Modelja ka pozuar me xhinse të cilat ishin të shqyera në pjesën e të pasmeve ‘Aksidentet ndodhin’ ka shkruar Emily.

Kujtojmë që vitin e kaluar 27 vjeçarja kurorëzojë dashurin e saj me Sebastian Bear-McClard./Indeksonline/