17:40 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

I propozoi të dashurës ditën e diplomimit, video-ja shkakton bujë të madhe! (Video)

Një video e një djali që propozoi të dashurën e tij teksa ajo festonte diplomimin e saj në kolegj, është bërë hit në internet për shkak të një reagimi të ashpër.

Javën e kaluar, James Clark ndau një video në Twitter që tregoi se ai i kërkoi të dashurës së tij Marquell të martohet me të në ditën e diplomimit.Videoja u bë shumë e hapur duke mbledhur pothuajse mbi 100 mijë pëlqime dhe duke shkaktuar një debat të madh në lidhje me atë nëse Clark kishte të drejtë të propozonte gjatë një rasti të tillë monumental në karrierën akademike të saj, transmeton Indeksonline.

“A mund të them diçka të vërtetë të shpejtë? Unë jam shumë krenar për të dashurën time të mrekullueshme dhe inteligjente. Unë gjithashtu dua të them që ne jemi takuar për gjashtë vjet dhe në të gjitha sprovat dhe vuajtjet e mia ajo gjithmonë ka qenë aty për mua dhe unë do të doja t’i jepja një dhuratë të posaçme të diplomimit”,ka thënë Clark duke vazhduar tutje me ulje në gjunjë dhe duke e pyetur se a do të fejohet me të.

Por shumë njerëz kanë thënë se Marquell dukej shumë e entuziazmuar nga propozimi publik duke thënë se ajo u shpërqendrua nga fokusi në diplomim dhe se nuk dukej e lumtur.

Madje shumë prej tyre thanë se a nuk arriti të priste ai deri në mbrëmje apo deri nesër që ta bënte këtë?./Indeksonline/