23:21 / E Hënë, 19 Gusht 2019

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Disa incidente mund të eskalojnë, dhe jo rrallë herë të përfundojnë me fatalitet.

Kështu, një vozitës gabimisht i rrëzoi motoçikleten një të riu, dhe këtu nisi gjithçka.

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.