20:21 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

I varur nga pornografia qysh në moshën 5 vjeçare, reperi i njohur insiston se do të jetë “president i ShBA-ve”

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian, i cili ka karrierë muzikore të suksesshme, së fundi zbuloi diçka, shkruan Indeksonline.

Image result for kanye west"

Reperi 42 vjeçar rrëfeu se si e hoqi varësinë e tij nga pornografia, duke thënë se një ditë ai do të jetë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe prentendon së ai është artisti më i madh i të gjitha kohërave.

Ai zbuloi se po punon në një kandidim presidencial qysh në vitin 2004.

 Marrëdhënia e Kanye me Trump ka ngjallur reagime në të kaluarën

Babai i katër fëmijëve gjithashtu zbuloi se ai tani ka nisur varësinë e tij nga pornografia për të cilën tha se filloi kur ai ishte vetëm pesë vjeç./Indeksonline/