17:55 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

I zakonshmi Balotelli, u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Interit

Gjatë ndeshjes së djeshme mes Brescia dhe Interit, Mario Balotelli vendosi t’u tregojë ish-fansave të tij gishtin e mesëm.

Sulmuesi italian nuk ishte i kënaqur me pritjen që mori nga ultras Nerazzurri, i cili e sulmoi atë gjatë gjithë ndeshjes.

Siç ishte e dëgjueshme në transmetimet televizive, tifozët bërtisnin “Balotelli copa m*ti” disa herë.

Në një moment, sulmuesi nuk duroi dhe vendosi të përgjigjet me gishtin e mesëm.

Sigurisht, jo një gjest i këndshëm, por mbase i justifikuar./Indeksonline/