17:52 / E Martë, 14 Shtator 2021 / AD

I ‘zbulohet’ e fshehta Ades së “Për’puthen”, prej vitesh në lidhje dashurie!

Emisioni “Për’puthen” arrin t’i bëj të famshëm të gjithë protagonistët.

Jo rrallëherë, konkurrentet janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës, shkruan Indeksonline.

Së fundmi , ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.

“Kjo femer jeton ne Komune dhe eshte e lidhur prej vitesh. Ka nje lokal aty dhe shkon cdo muaj ne Turqi qe ben belin e b*then”- ka thënë një ndjekës.

Se si qëndron e vërteta, duhet të presim deri në ndonjë sqarim nga vet Ada./Indeksonline/