22:02 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Ia dhuron të fejuarës bikinit të personalizuara me fytyrën e tij, për mos ta shikuar burrat tjerë!

Një burrë i ka blerë një parë bikini për të dashurën e tij. Po i njëjti i ka personalizuar ato me fytyrën e tij.

Australiani Pedro Cuccovillo Vitola, ka krijuar një klip qesharak në Instagram në të cilin ai i prezanton të dashurës së tij dhuratën, përkatësisht bikinit me fytyrën e tij në të, shkruan The Sun, transmeton Indeksonline.

 Pedro Cuccovillo Vitola presented his wife-to-be with this swimsuit with his FACE on in a short Instagram clip

Ai iu ka spjeguar 12500 ndjekësve të tij se këtë e ka bërë që mos ta shikojnë meshkujt tjerë.

Fortunately for him, Patty found the whole thing hilarious

Ai u shpjegoi 12.500 ndjekësve të tij: “Është e dokumentuar mirë që Patty i do bikinet e saj dhe unë urrej të harxhoj para për to. Por këtë herë unë i kam lënë mënjanë ndjenjat e mia dhe gjeta një vend të mirë në zemrën time për t’i blerë asaj bikini perfekt”.

Dhe kur Pedro thotë “perfekt”, nënkupton se ai dëshiron të trembë burra të tjerë./Indeksonline/

The Instagram star regularly posts bikini pictures on her feed
Pedro's followers praised Patty for being a 'good sport'

Mos i humb