15:02 / E Premte, 07 Tetor 2022 / Andronika

Ibrahimovic i futet modelingut pozon për brendin italian

Zlatan Ibrahimovic ka treguar se është ende në formë të pabesueshme, ai në moshën 41-vjeçare shihet në një seri shkrepjesh fotografike për firmën italiane DSQUARED2.

Sulmuesi i AC Milan – aktualisht në fushë me një dëmtim në gju – pozoi për koleksionin e ri të markës FW 2022 Ibra Black on Black në një seri fotografish bardh e zi që promovojnë diapazonin, të realizuara nga Paolo Zerbini.

Në një foto, Ibrahimovic zbulon trupin e tij muskulor dhe koleksionin e tatuazheve, duke promovuar xhinset e gamës, dhe tregon një fizik që pothuajse sfidon moshën e tij.