21:29 / E Enjte, 16 Maj 2019

Ilda Bejleri mahnitë, shfaq elegancë dhe stil

Ilda Bejleri ka publikuar imazhe të radhës në Instagram e si çdo herë ka mahnitur me dukjen e saj.

Në një kostum elegant me ngjyrë të lehtë, moderatorja e njohur dukej në super formë teksa linjat e saj perfekte u vunë në pah.

Duke kompletuar pamjen e saj me flokët e gjata dhe grim të theksuar, Ilda erdhi seksi, joshëse dhe plotë sharmë.

Ndryshe, krahas karrierës së saj, Ilda komentohet shumë edhe për jetën e saj private të cilën prezantuesja e ruan me fanatizëm./Indeksonline/