19:50 / E Shtunë, 24 Gusht 2019

Ilda Bejleri nuk heziton, format bombastike i ekspozon

Ilda Bejleri njihet si një nga gazetaret më seksi shqiptare.

Gazetarja dhe prezantuesja sportive është bërë majft e njohur dhe e ndjekur nga fansat për shkak të bukurisë dhe formave trupore.

Ajo nuk heziton që me krenari t’i ekspozojë format e saj nëpër paraqitjet e saj publike.

Kohëve të fundit ajo ka qenë në fokus të mediave për shkak të jetës luksoze dhe pushimeve nëpër vende të ndryshme.

Por kjo duket se nuk i ka bërë përshtypje asaj dhe ka vazhduar të shfaqet nëpër vende të bukura, duke shkëlqyer me format e saj bombastike. /Indeksonline/