23:59 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Ilda Bjeleri ‘flak’ në imazhet e reja

Ajo është padyshim nga fytyrat më të dashura të ekranit.

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka treguar përmes disa imazheve se sa shumë rëndësi ka futbolli për të, shkruan Indeksonline.

Nga dukja e natës së fundit të emisionit sportiv që ajo drejton, Ilda erdhi plotë sharmë dhe elgancë e që bije në sy në çdo paraqitje televizive që ajo bënë, shkruan Indeksonline.

“Futbolli nuk është asgjë pa adhuruesit, Faleminderit për të gjitha” ka shkrur Ilda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, prezantuesja e njohur komentohet edhe për jetën e saj luksoze./Indeksonline/