12:34 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ilir Dedës s’i intereson debati për kufijtë, luan lojëra strategjike me telefon

Deputetët e Kuvendit të Kosovës po diskutojnë për dialogun Kosovë-Serbi dhe për mundësinë e një rezolute me të cilën do të kornizohej qëndrimi i Kosovës në këtë proces të rëndësishëm.

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, i cili u shpreh në fillim të seancës se është njëri nga propozuesit e kësaj seance të jashtëzakonshme, duket se nuk është shumë i interesuar për këtë temë të nxehtë që po zhvillohet sot.

Shikoni disa foto të bëra nga “Indeksonline”