75 Mall Live Search
21:36 / E Enjte, 20 Qershor 2024 / L K

Ilir Meta në proces divorci nga bashkëshortja: Njoftova edhe djalin

Ish-presidenti Ilir Meta ka konfirmuar ndarjen nga Monika Kryemadhi.

Në një intervistë , ai tha së është proces divorci me Kryemadhin.

“Znj. Monika Kryemadhi është tashmë ish-bashkëshortja ime dhe sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë çështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta’, u shpreh Meta në SyriTv.