18:00 / E Mërkurë, 22 Mars 2023 / AR

Iliri dhe Donaldi filmohen së bashku, video ku ecin të përqafuar rrugëve të Tiranës pushton rrjetin

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj ishin ‘’armiqë’’  të përbetuar dhe konkurrentë të fortë të njëri-tjetrin brenda shtëpisë së BB.

Raportet e tensionuara dhe të ftohta vazhduan edhe jashtë dhe dyshja nuk u panë asnjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrin madje nuk munguan as thumbat.

Por duket se një kthesë e madhe ka ndodhur.

Dyshja u filmuan për herë të parë së bashku dhe pamja ka habitur ndjekësit dhe fansat e tyre.

KLIKO VIDEON KËTU

Video, e cila është realizuar në Tiranë tregon dyshen teksa të buzëqeshur dhe të përqafuar ecin rrugëve dhe mbajnë pelerina të kuqe.

Se si i rregulluan raportet dhe çka i bashkoi nuk dihet ende…