20:06 / E Hënë, 03 Maj 2021 / A.D

Ina e “Its My Love” dhe modelja dalin jashtë Kosovës, për xhirime të një klipi!

Njëra prej konkurrenteve më të forta në “Its My Love”, Ina Muriqi së bashku me modelen, Enisa Trena pritet të jenë pjesë e një projekti jashtë Kosovës.

Ina dhe Trena janë parë teksa largohen nga vendi, në nje pikë kufitare, shkruan Indeksonline.

No description available.

Mësohet se ato dyja do t’i bashkohen një video-projekti interesant.

No description available.

Më poshtë, foto:

No description available.
No description available.
No description available.