22:43 / E Mërkurë, 20 Janar 2021 / I.S

Insigne nuk shënon nga penalltia, shikoni se si e godet topin

Rezultati ka mbetur i pa ndryshuar në takimin e finales ndërmjet Juventusi dhe Napolit.

Skuadra e Napolit e kishte një rast të artë për të barazuar rezultatin në 1:1, por që Insigne nuk qëlloi portën nga pika e bardhë, ndonëse portieri u gjuajt në anën e kundër, topi përfundoi jashtë portë, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual mbetet në 1L0 në të mirë të Juventusit.

VIDEO