19:06 / E Diele, 18 Shkurt 2018

Inspirim për të gjithë që përtojnë të shkojnë në palestër (Video)

Pothuajse shumë të ri në shumicën e kohës janë përtac sa i përket ushtrimeve.

Shumë prej tyre zgjedhin që të anashkalojnë ushtrimet fizike vetëm për arsye të përtacisë.

Por tani keni një frymëzim të vogël. Njihuni me gruan, 93 vjeçare e cila vazhdon të trajnohet, transmeton Indeksonline.

Joana Zanin ka ndarë së fundi një video të trajnimit të nënës së saj për një grua të moshuar.

“Mami im e trajnon këtë 93 vjeçare dhe kjo është gjëja më e mirë ndonjëherë .Qeshja e saj më bën më të re”, ka shkruar ajo./Indeksonline/