21:37 / E Mërkurë, 29 Janar 2020

Inter – Fiorentina, gol në fund të pjesës së parë

Po zhvillohet ndeshja çerekfinale e Kupës së Italisë në mes të Interit dhe Fiorentinës.

Zikaltërit kanë kaluar në epërsi në fund të pjesës së parë.

Golin e parë në ndeshje e shënoi Candreva pas një asistimi nga Lautaro Martinez. /IndeksOnline.