13:39 / E Martë, 28 Nëntor 2023 / AR

Interesim i madh për biletat e ‘Eurovision 2024’, radhë pafund

Të gjithë ata që duan të marrin pjesë në ‘Eurovision Song Contest’ vitin e ardhshëm në Malmo, Suedi, duhet të nxitojnë.

 Kjo pasi shitja e biletave për eventin ka nisur ditën e sotme dhe po ecën mjaftë mirë.

Ka interes aq të madh saqë janë paraqitur radha të mëdha të njerëzve që po presin./Indeksonline/