21:46 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Interi dhe Napoli në garë për transferimin e Marash Kumbullës

Interi dhe Napoli janë duke garuar edhe për transferimin e futbollistit shqiptar, Marash Kumbullës.

Futbollisti shqiptar me paraqitjet e tij për skuadrën e Veronas ka arritur të marr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha.

Çmimi i futbollistit besohet se është 20 milionë euro mirëpo sipas klubit të Veronas çmimi i tij mund të rritet në muajt e ardhshëm.

Por dy skuadrat italiane nuk janë të vetmet që po e duan në skuadër, atë po e dëshiron edhe Chelsea./Indeksonline/.